Haberler

Üniversite Tanıtım Günleri
Tarih: 29.6.2015

 

 

Üniversitemiz, üniversite adaylarına yönelik 29 Haziran-14 Temmuz 2015 tarihleri arasında Tanıtım Günleri düzenliyor.
Üniversitemizde, Üniversite adaylarına ve ailelerine Üniversitenin akademik programları, burs imkânları, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri, yurtiçi ve yurtdışı imkânları hakkında detaylı bilgiler vermek amacıyla 29 Haziran-14 Temmuz 2015 tarihleri arasında Tanıtım Günleri düzenleniyor. Üniversitemiz kampüs alanı içinde bulunan Süleyman Çetinsaya Kültür Merkezi’nde düzenlenen Tanıtım Günlerinde aday öğrenciler ayrıca meslek ve iş alanları konusunda Öğretim Üyeleri tarafından bilgilendirilecekler.

Fakülte Ve Bölümlerle İlgili Ayrıntılı Bilgiler Verilecek
Tanıtım Günleri süresince her gün saat 14.00’de başlayacak genel tanıtım programında Üniversitemiz bünyesinde bu yıl öğrenci alacak Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü, Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri Bölümü, Beslenme ve Diyetetik Bölümü, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü, İşletme Bölümü ve İktisat Bölümü hakkında aday öğrencilere ve ailelere sunum yapılacak ve Bölüm Öğretim Üyeleri tarafından bilgiler verilecek.

Kampüs Gezisi
Tanıtım Günleri süresince her gün 10.00 ve 17.00 saatleri arasında Süleyman Çetinsaya Kültür Merkezinde, Üniversitemiz ve Bölümleri hakkında Öğretim Üyelerinden bilgi alabilecek olan adaylar ve aileler, arzu etmeleri halinde Kampüs alanındaki Fakülteler, Öğrenci Sosyal Merkezi, Spor Salonu, Kütüphane ve Yurtları gezip görme imkânı bulabilecekler.

Ücretsiz Servis İmkanı Sağlanacak
Üniversite Tanıtım Günleri’ne katılmak isteyen aday öğrenci ve ailelere ücretsiz servis imkânı sunuluyor. Tanıtım Günleri boyunca her gün saat 13.00’de Kayseri Park Alışveriş Merkezi Ana Giriş Kapısı karşısındaki otoparktan ücretsiz servisler Üniversitemize hareket edecek.

Ulaşımda toplu taşıma araçlarını kullanarak Tanıtım Günlerine katılmak isteyenler Tramvay ile Belsin Selimiye Durağına gelip, her gün saat 13.30’da Belsin’den hareket edecek Belediye Otobüsüyle Üniversite Kampüsüne ulaşabilecekler. Öğrenci ve aileler ulaşım için 0 532 202 47 27 telefon numarası ile iletişim kurabilecekler.

Haber Arsiv


Yukarı